Make. kirjoitti:joo elikkäs pätkä on siltä osin valmis, että kilpiä peitellään parhaillaan ja tarkotus olis joku klippi siitä nettiinkin saada kunhan saadaa nyt ne laput piiloon ensteeksYammu-- kirjoitti:Onks tulos nettii mitää esimakuu esmes trailerin muodossa?
Ps. sen verran voi valasta, että suljetut alueet on tänä kesänä koitettu kiertää kaukaa![]()
O:la KOOSTE -2009-
Valvojat: B1200, John, Bomber#1, ESKIL, Kimmo, ZX-14R, Bomber Magazine, LEQ, btseppo
-
SusukiMään
- Viestit: 28
- Liittynyt: Ma Heinä 10, 2006 12:00 am
- Paikkakunta: gsxr 1000 k5
-
Moubabone
- Viestit: 326
- Liittynyt: To Tammi 05, 2006 1:00 am
- Paikkakunta: Gsxr 1000
Millä ohjelmalla laput laittelette piiloon? sama projekti itellä edessä..Make. kirjoitti:joo elikkäs pätkä on siltä osin valmis, että kilpiä peitellään parhaillaan ja tarkotus olis joku klippi siitä nettiinkin saada kunhan saadaa nyt ne laput piiloon ensteeksYammu-- kirjoitti:Onks tulos nettii mitää esimakuu esmes trailerin muodossa?
Ps. sen verran voi valasta, että suljetut alueet on tänä kesänä koitettu kiertää kaukaa![]()
- squide
- Viestit: 208
- Liittynyt: Su Huhti 11, 2004 12:00 am
- Paikkakunta: gsx-r 1000 k3
Adobe after effect cs4. Voin jo etukätee sanoo ettei oo mitää mukavaa hommaaMoubabone kirjoitti:Millä ohjelmalla laput laittelette piiloon? sama projekti itellä edessä..Make. kirjoitti:joo elikkäs pätkä on siltä osin valmis, että kilpiä peitellään parhaillaan ja tarkotus olis joku klippi siitä nettiinkin saada kunhan saadaa nyt ne laput piiloon ensteeksYammu-- kirjoitti:Onks tulos nettii mitää esimakuu esmes trailerin muodossa?
Ps. sen verran voi valasta, että suljetut alueet on tänä kesänä koitettu kiertää kaukaa![]()